Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Propozycja]Bukmacherki konkurs na euro2012


Marcuśny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wpadłem na pomysł ąby zrobić konkurs bukmacherski

Do takiego konkursy nie trzeba żadnych zdolności

 

A wiec jako iż euro 2012 jest największym wydarzeniem sportowym w Polsce od wielu lat.

to przydał by się konkurs dla wszystkich.

 

Chodziło by o to żeby typować wyniki reprezentacji polski i meczach grupowych np:

Polska-Grecja obstawiam 2:1

Polska-Rosja obstawiam 1:0

Polska-Czechy obstawiam 1:0

Tylko z meczy grupowych bo później rywale mogą być różni.

 

Nagrodą mogło by być

1 odgadnięte talon -5%

2 odgadnięte talon -10

3 odgadnięte gold lub talon -15%

 

jak widać z konkursie nie trzeba żadnych zdolności,wystarczy umieć pisać

 

Aby uniknąć oszustw dodać do regulaminu że piszemy 1post bez możliwości edycji kto edytuje zostaje zdyskwalifikowany.

 

Fajna by była zabawa oraz konkurs dla wszystkich=)

 

Proste zasady beż żadnych komisji wszystko czarno na białym.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

To jeśli 100 osób odgadnie to dostają goldmember ?

Myślę że to nie będzie dobry pomysł.

 

//Nigdy nic nie wiadomo, może się tak stać.

No dobra załóżmy że 5 osób wygra, to co z tymi dwoma ?

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

To jeśli 100 osób odgadnie to dostają goldmember ?

Myślę że to nie będzie dobry pomysł.

wątpię żeby z 3 odgadły 3 wyniki:d

a co dopiero 100

A nagrode można zmienić na np" talon 15-20%

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

O ile nagrodami byłyby talony jestem na tak, bo jeśli mają być goldy to jak pisał Paweł 100 ludzi by z nimi po euro latało.

Opublikowano

A Ja jestem Za! Ale to trzeba zrobić jutro do 18 max.

I wątpię czy ktoś zgadnie 3 razy, powodzenia,

Pewnie z 2, 3 osoby zgadnie wynik jednego meczu i to tyle..

 

Wyniki mogą być bardzo różne, w szkole są turnieje, każdy obstawiał za spedytorami,

A na strażaków nikt nie stawiał, a wynik był 10 do 1 dla strażaków.

 

Nawet gdy by 1000os obstawiało wynik pewnie żadna by nie zgadła.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano
//Nigdy nic nie wiadomo, może się tak stać.

Ale prawdopodobieństwo jest bardzo małe właśnie na tym zarabiają zakłady bukmacherskie

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Prawdopodobienstwo obstawienia 3 wynikow I sie nie pomylic nawet o jeden gol jest zerowe :) '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''Jestem na TAK

Opublikowano

Jestem za, bo pomysł dobry. W pogaduszkach można byłoby zrobić taki temat i np. mecz zaczyna się o 18 to do godziny 17 userzy typują wyniki i ktoś poda 3:1 dla Polski w meczu z Rosją, czekamy na koniec meczu i osoba która pierwsza podała wynik wygrywa, a nie wszystkie które podały.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jestem za, bo pomysł dobry. W pogaduszkach można byłoby zrobić taki temat i np. mecz zaczyna się o 18 to do godziny 17 userzy typują wyniki i ktoś poda 3:1 dla Polski w meczu z Rosją, czekamy na koniec meczu i osoba która pierwsza podała wynik wygrywa, a nie wszystkie które podały.

Odpowiedni zasady to już by sobie administracja dobrała.

Bo nadzór nad tym musi mieć ktoś kto może sprawdzić czy post nie był edytowany.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Uważam, że to nie jest dobry pomysł. Konkursy organizowane są na potrzeby forum ewentualnie dotyczące forum. Nie pamiętam by kiedyś był jakiś konkurs dotyczący wydarzenia w Polsce, czy na świecie. Myślę też, że zbyt dużo osób by wygrało. W takim konkursie mogłoby wziąć udział każdy i na pewno byłoby zbyt wielu zwycięzców.

Opublikowano

Uważam, że to nie jest dobry pomysł. Konkursy organizowane są na potrzeby forum ewentualnie dotyczące forum. Nie pamiętam by kiedyś był jakiś konkurs dotyczący wydarzenia w Polsce, czy na świecie. Myślę też, że zbyt dużo osób by wygrało. W takim konkursie mogłoby wziąć udział każdy i na pewno byłoby zbyt wielu zwycięzców.

Ale w końcu to największa impreza sportowa w Polsce.

A czy zbyt dużo osób to opinie są sporne;d

Bo odgadnąć wynik nie jest łatwo bo wszystko się może zdarzyć

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Jestem za , gold za 10 odgadnięć

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Jeśli chcesz obstawiać mecze idź do zakładu bukmacherskiego, a nie tutaj na forum. Jak dla nie to jest niepotrzebne.

Opublikowano

A co ma euro związanego z forum o grach i cheatach?

Nie.

 

@Down

Fanart - dzięki niemu spora ilość userów tego forum posiada sygnatury.

Systemy Operacyje - związane z grami są? Są ;)

Pogaduszki - zwykła odskocznia od codzienności forum.

 

Po prostu niektóre działy są potrzebne ;)

1393461645-U349224.png

Opublikowano

A co ma euro związanego z forum o grach i cheatach?

Nie.

 

A co na forum o grach i cheatach robi FA, Systemy Operacyjne, Pogaduszki?

 

 

Ja jestem na TAK.

Opublikowano

Jestem na nie, a już na pewno nie za talony.. Można np zrobic zapisy, obstawic wszystkie mecze, na koniec podliczyc punkty i np zwycięzcy dac blue membera/golda.

Opublikowano

Lepszym rozwiązaniem było by rozciągnięcie konkursu na całe czas trwanie Euro i typowanie zwycięzców meczy a nie dokładnych wyników.

 

NP: (coś na kształt normalnych zakładów bukmacherskich)

 

Polska-Grecja

 

1 - wygra Polska

2 - wygra Grecja

x - remis

Opublikowano

Jeśli byłą by jedna nagroda dla tej osoby, która by uzyskała najwięcej pkt to czemu nie.

; )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...